Hakkımızda

2020 yılında Adana’da girişimci iş adamı İbrahim Halil CAN tarafından kurulan Türkiye Ömür Boyu Eğitim Vakfı geleceğin başarılı fertlerini yetiştirilmesi adına öğrenci bursları verme ile tüzel kişiliğe bürünmüş olup asıl hedeflerinin başında Seyhan Üniversitesini kurmak yer almaktadır.

Türkiye Ömür Boyu Eğitim Vakfı, Sadece gençlerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp, Ülkemizin eğitim potansiyelini ortaya çıkaracak genç-yaşlı farketmeksizin tüm hayat boyunca eğitimin önemini vurgulayarak herkes için eğitim sloganıyla eğitimin ömür boyu olduğunu savunmaktadır.

Ülkesinin ve tüm dünyanın geleceğinde söz sahibi gençler hedefiyle yola çıkan vakfımız, Eğitimler, Seminerler, Atölyeler ve Akademik dersler  organize eden TOBEV, özellikle kız çocuklarımızı toplumun ve kültürümüzün yapı taşı olarak görmekte ve hayatlarının her alanında onlara destek olmaktadır.

Türkiye Ömür Boyu Eğitim Vakfı, gençlerimizi özgüven sahibi, açık fikirli ve ön yargısız ve sorumluluk alabilen gençler oluşması için yol gösterici ve tecrübe paylaşıl-mları yaparak destek olmaktadır.

Sadece Adananın – Türkiyenin değil tüm dünyanın geleceğine anlam katacak hayalleri ve arzuları olan gençlere imkan sunmayı hedefleyen Türkiye Ömür Boyu Eğitim Vakfı, Seyhan Üniversitesi ve TOBEV Sem kurma çalışmalarını başlatmıştır.

 

Ülkemizin her katmanında ve her alanda kendi kendine yeten ve sürekli geliştirebilen; birey ve toplum olarak, çağın gerekleri doğrultusunda, çok donanımlı ve yönlü genç nesilleri yetiştirmektir.

HIZLI MENÜ

BİZE ULAŞIN

Çınarlı Mahallesi Atatürk Caddesi Özülkü İş merkezi K:14 D:1403 Seyhan /Adana

KULLANICI MENÜ

Eğitim gören ve bilimsel çalışmalarda bulunan öğrencileri teşvik etmek ve ödüllendirmek,

© Copyright 2021 All Rights Reserverd