Başkanın Mesajı

İbrahim Halil CAN

 

Değerli TOBEV Dostları;

Daha çok yeni kurduğumuz vakfın Ülkemize ve toplumumuza eğitim ve kültürel zenginlik katması dileğiyle çalışıyoruz. Önceliğimiz olan kız çocuklarının eğitimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlamaları ve iş hayatına atılmaları için bir köprü olmaktır. Çok yeni bir vakıf olmamız vesilesiyle belki çok kişiye burs veremiyoruz, hedefimiz çok kısa zaman içinde burs verdiğimiz öğrenci sayısını en az 50 katına çıkarmak olacaktır.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren vakıf geleceğinin sadece ülkemiz adına değil tüm dünya ve insanlık adına üreten bir yapı olduğunun bilinci ile haraket etmekteyiz. bu sinerji içindeki anlamlı enerjinin genç nesil yetiştirme adına nitelikli öğrencilere sunma cabasındayız.

Bugün Türkiyede ilköğretimden – yükseköğretime kadar eğitim ve barınma konularında en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olma hedefi ile yola çıktık ve inanıyoruzki çok kısa süre içinde bu hedefimize ulaşacağız.

Türkiye Ömür Boyu Eğitim Vakfı olarak, sadece kurumlara, kişilere ve mekana bağımlı kalmadan tüm dünyada yerinde eğitim programı ile online canlı ve a-sekron eğitim sistemleri ile, ters yüz öğrenme modelini kendimize hedef alarak online eğitim ve online gelişim projesini başlattık. Bu sayede binlerce öğrenciye kurs imkanı sağladık.

Hedeflerimiz doğrultusunda vakfımıza yapılacak bağışlarla, öğrencilerimizin eğitim ve kariyer gelişimlerinde gözlemlediğimiz değişimler bizim için paha biçilemez, tüm bağışçılarımıza, daha çok öğrenciye ulaşma adına verdikleri desteklerden dolayı, şükranlarımızı sunarız.

Biz gayret ediyoruz, Allah yardımcımız olsun.

Selam ve dua ile.

 

Ülkemizin her katmanında ve her alanda kendi kendine yeten ve sürekli geliştirebilen; birey ve toplum olarak, çağın gerekleri doğrultusunda, çok donanımlı ve yönlü genç nesilleri yetiştirmektir.

HIZLI MENÜ

BİZE ULAŞIN

Çınarlı Mahallesi Atatürk Caddesi Özülkü İş merkezi K:14 D:1403 Seyhan /Adana

KULLANICI MENÜ

Eğitim gören ve bilimsel çalışmalarda bulunan öğrencileri teşvik etmek ve ödüllendirmek,

© Copyright 2021 All Rights Reserverd